ראשי

צ'יפאפאם הוא שם של חטיף שיהודי קוצ'ין נהגו לאכול בחגים. זה היה החטיף האהוב על סבא וסבתא שלי. הבלוג הזה מוקדש לזכרם ולזכר כל העולים מקהילת יהודי קוצ'ין אשר אינם איתנו עוד אבל השאירו בנו את טעמו של האוכל המופלא. הבלוג הזה מיועד לכל מי שרוצה לחזור למחוזות ילדותו, לזכרונות מהבית, לאוהבי אוכל ולכל מי שרוצה להכיר טעמים חדשים ולחוות הרפתקאה של ניחוחות משכרים, צבעוניות של טעמים, חריפות מול מתיקות, חומרי גלם שלא הכרתם. הבלוג מאפשר מסע קולינרי עשיר ומרתק.

נפילת מתח

היום חווינו ״נפילת מתח״. הגענו לורקלה שהיא עיר נופש תיירותית. המראה הראשוני של המלון עשה רושם מצוין : בקתות במבוק נחמדות. אבל בשניה שפתחנו את הדלת חשכו עינינו... נראה יותר כמו גסטהאוס לתרמילאים שעדין לא מבינים מספיק מהחיים שלהם...
 כל סוכני הנסיעות , אתרי האינטרנט כולל טריפ אדויזור, וכולל חברות שעושות טיולים מאורגנים ממליצים על שהות בעיר הזאת.
ואני אומרת לכם - טעות!!!! זה כמו ללכת למלון זול באילת, לאכול הכל כלול ב 500 ש״ח אוכל פשוט ומסחרי, להסתובב בטיילת בין הדוכנים ולהתלהב ממה שיש לדוכנים להציע, אבל לא לקנות כי תכלס אין מה לעשות עם זה, להיתקל במוכרים לא נחמדים.
 הטיילת פה מפוצצת בתיירים מכל העולם, אבל אני לא מתחברת לזה. לא חסר לי ים, ולא חסרה לי שמש, ואוכל תעשייתי אני אוכלת בלית ברירה כמעט כל יום בתן ביס של העבודה..בגדי הבגדים והתכשיטים שמוכרים בדוכנים מעולם לא היו הסגנון שלי...
מי שיש לו ראש כמו שלי ומתכנן נסיעה לדרום הודו- ממליצה בחום לוותר על זה! אין פה שום דבר מיוחד שמצדיק את השהות פה...
 עד עכשיו תכנון הטיול הוכיח את עצמו בגדול, ואני מאחלת לעצמנו שכך ימשיך. ההתנסות הזאת מעלה נקודה למחשבה בנוגע להמלצות המטיילים והסוכנים - שצריך לקחת אותם בערבון מוגבל ולוודא שאכן הם באותו ראש שלכם ומשקפים את מה שאתם באמת רוצים.
 משתפת אתכם בתמונות מהדרך הנפלאה שעשינו היום לכאן, בין מטעי הגומי המיוחדים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Add a comment